Корзина пуста.

Термобілизна X-bionic розпродаж сезону осінь-зима 2022-2023 років

Термобілизна X-bionic розпродаж сезону осінь-зима 2022-2023 років

термобелье для военных

X- bionic для чоловіків

В наявності комплекти термобілизни по знижкам, але ж є не всі розміри та кольори, знижки діють також на серію X- bionic Combat в чорному кольорі. Якщо не має комплектом термобілизни в одному кольорі, то можна скомпонувати різні кольори або навіть різні розміри.

Знижки діють на такі моделі білизни X- bionic:

  • X-bionic Combat – термобілизна для полювання, військових, тактична – характеризується міцнішим матеріалом, функціонально зроблена для навантажень, рюкзак, краще виводить вологу, міцна.
  • X-bionic Apani – тепла термобілизна з шерстю Merino – 85%/15% склад матеріалу, найтепліший варіант з модельної лінійки X-bionic. Має різні кольори, технології відведення вологи, але краще підійде для пасивних занять.
  • X-bionic Invent – комфортний комплект термобілизни для усього, різних задач. Ця термобілизна підійде як для туризму, повсякденної носки, так і для бігу, лиж, військових. Характерною рисою такої термобілизни є відносно низька ціна, гарна якість та незабутні відчуття під експлуатації.
  • X-bionic Accumulator – зимова термобілизна для активних дій, ця термобілизна з компресією, гарно виводить вологу, гарна ізоляція. Ідеальний варіант для зимового спорту: лижі, бігові лижі, біг, бідь-яка активність в холодну погоду.
  • X-bionic Fennec – літня термобілизна для бігу велосипеду, вона зменшує температуру тіла в спекотних умовах. Це топчик.

Термобілизна X-bionic – це топова білизна для спорту, відпочинку, туризму, полювання, тощо. Завдяки сучасним технологіям, які реалізовані в майже всіх лінійках х біоніка, Ви відчуваєте тільки насолоду від від того, чим займаєтесь. Наприклад біг взимку – відчуття теплоти та комфорту в мороз, завдяки моделі X-bionic Accumulator, літня спека під час відпочинку, подорожі перетвориться на яскраві емоції разом з X-bionic Invent.

Чоловіча термобілизна для військових, термобілизна для війни

X- bionic для жінок

Різноманітні жіночі моделі хбіоніка, незвичні кольори, гарна якість, вироблено в Італії на фабриці X-bionic – ніщо не зрівняється з емоціями та відчуттями під час використання цієї термобілизни.

жіночий комплект термобілизни для лиж, бігузнижки на термобілизну з шерстю меріно

 

Що ж потрібно, яку модель вибрати, а скільки коштує, чому так дорого…

Радимо почати з будь-якої моделі або зі шкарпеток, нижня термобілизна x-bionic, для того щоб відчути ці неймовірні відчуття комфорту та якості.

Компанія X-bionic – виробляє термобілизну, шкарпетки, , а також 2-й, 3-й шар(куртки, вітровки), спеціалізується на цьому вже багато років, а завдяки постійним випробуванням та вдосконаленню самого матеріалу, можна впевнено сказати, що термобілизна X-bionic – сама технологічна та якісна у світі.

Не йдіть на компроміс, якщо ви хочете найкраще.

Ми пропонуємо якісну термобілизну X-bionic за найнижчими цінами, безкоштовна швидка доставка або самовивіз в Києві.

Найкращий сервіс при купівлі х-біонік

Знижки на термобілизну X-bionic до 40%

Великий вибір як комплектів термобілизни так і окремо бідь-яких моделей чи то шапочки, чи боксери, шкарпетки X-socks.

Телефонуйте прямо зараз, або робіть замовлення купити в 1 клік, не змушуйте себе чекати.

Найнижчі ціни на X-bionic та шкарпетки X-socks В Україні.комплект термобілизни з шерстю меріно

Просмотров: 660

Дата: Воскресенье, 19 Февраля 2023

 

Оберіть мову сайту:

російська українська