Корзина пуста.

Покришки на велосипед

Велопокришки знижки

Великий вибір велосипедних покришок або резини на велосипед, або покришки на велосипед Ви можете зустріти в розділі

Якщо Ви хочете купити або придбати по низькій ціні покришки на велосипед:

  1. Зайдіть в розділ Покришки
  2. Оберіть потрібну модель та виробника, наприклад Continental або  Muc-off
  3. Зателефонуйте або зробіть замовлення і оберіть потрібну Вам знижку
  4. Насолоджуйтесь покатушками на велосипеді або тренуйтесь із задоволенням.

різні моделі покришок контіненталь табличка

 

Низькі ціни на обрані моделі покришок контіненталь

Лінійка покришок Continental налічує як шосейні велопокришки так і для гірського велосипеду, гравійна резина, міські, туристичні, легкі та міцні, безкамерні покришки. Практично для кожного велосипедиста після покупки велосипеду стає питання про те, а які ж вибрати покришки. Є багато перевірених моделей, які підходять на 95% велосипедів:

  1. Continental Race King – швидка та легка покришка для гірського велосипеду, для сухої та твердої поверхні, бестселер на ринку України. Випускається в різних варіантах – 26, 27,5 та 29 дюймів. З захистом від проколів, безкамерні, вироблені в Німеччині, недорогі.
  2. Continental Double Fighter 3 – недорога та дуже накатиста покришка 26, та 29 дюймів для твердої поверхні, на кожен день, покатушки у місті, по асфальту. Кращий товариш асфальту)
  3. Continental Cross King або стара назва Continental X-King – покришка для будь-якої поверхні, гарно тримає на корінні, камінні, рекомендуємо ставити на переднє колесо, або осінь/весна на обидва колеса. Низька вага та гарне зчеплення на поганій поверхні.
  4. Continental Terra Trail – гравійна покришка для асфальту та поганої поверхні, гарний захист, ставиться безкамерно та має універсальний характер, підійде на кожен день.
  5. Continental Grand Prix 5000 – S та TR – топова шосейна покришка з надзвичайними характеристиками, є безкамерні та надлегкі модифікації. Топчик.

Кращі покришкі, безкамерні вентилі, герметики, камери – купуйте тільки за найнижчою ціною.

Хочу знижку 99%

табличка характеристик гуми контіненталь велосипедної

Просмотров: 60

Дата: Пятница, 31 Мая 2024

 

Оберіть мову сайту:

російська українська